GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 7951638
nr 795 1638
Tallrikar
6 st, 1700-tal, Kina, Dia23
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:07:58
28/11 13:50:26